Tatran Kohoutovice - Kuřim

27.04.2015 19:23

SK Tatran Kohoutovice - FC Kuřim  4:0 (2:0)

Sestava: Nešetřil - Kozumplík, Hajsler, Al-Dury, Morkus M., Kazda, Pitel, Dobiáš, Morkus J., Dančák, Šťastný, Trtílek

V Kohoutovicích, s nejambicióznějším týmem  KP,  jsme mohli jenom překvapit. Domácí hráči, velmi dobře fyzicky připraveni, všichni urostlí a nabuzení, našim klukům naháněli strach už při příjezdu na hřiště. V úvodu nás zatlačili jednoduchými nákopy na naši polovinu, kde vyhrávali většinu osobních soubojů. Dominovali v rychlosti, agresivitě a pokud přišli o míč okamžitě se jej tvrdě pokoušeli získat.

Až v 8. minutě jsme se dostali na polovinu domácích a to jen sporadicky k vápnu, bez zakončení. Postupem doby se někteří hráči vyrovnali se soupeřem a pokoušeli se o fotbalovost. Bohužel v tomto momentu, po několika neproměněných šancích domácích, jsme znovu udělali hrubku a darovali soupeři gólovou šanci, kterou asi ve 14.minutě nekompromisně proměnili v první gól. Svoji jasnou územní převahu domácí korunovali po pár minutách druhým gólem a uklidnili se. I přes to jezdili "po prdeli" dál. Do poločasu jsme již neinkasovali. Díky nekoncentraci naší obrany jsme hned v 1.minutě druhé půle inkasovali třetí branku a bylo v podstatě po zápase.

Petr měl v bráně dostatek práce a vedl si velmi dobře. Záloha pracovala dobře, ale byla dost přetížená přesuny nahoru a dolů.  Domácí neustále střídali 6 hráčů a i přes to se někteří o střídání sami hlásili, takové bylo tempo zápasu. Naši to museli uběhat všechno, bez střídání. V útoku jsme se v podstatě neprosadili, vypracovali jsme si jen dvě tutové šance na gól, které  domácí obrana nezablokovala, ale bohužel jsme je neproměnily. Klukům nemůžu nic moc vyčítat, naše chyby pramenily z neustálého napadání naší rozehrávky a fyzické převahy. Mimo to, si domácí vytvářeli svojí rychlou a jednoduchou hrou dostatek akcí, které mohli skončit gólem a naše obrana i s gólmanem jim jen stěží  odolávala.

Prostě Kohoutovice nás přejeli a až na nějaké výjimky jsme jim nestačili, i přes maximální úsilí hráčů. 

MP